Priatelia vitajte u Elišky!

 

 

CD Vzácna perla

CD Vzácna perla

CD Vzácna perla


Prečo vzácna perla

Týmto názvom som sa snažila vystihnúť obsah všetkých piesní, ktoré sú na ňom nahrané.Piesní je desať a deväť z nich vzniklo ešte na Novej Bani. Vznikali v čase, keď som si vo svojom osobnom živote prehodnocovala svoje motívy a rozhodnutia. Chcela by som ním všetkých, ktorí ho budú počúvať, vyzvať k prehodnoteniu svojho postoja k Bohu. Niekedy mám pocit, že v dnešnej dobe ľudia Boha vo svojom živote síce majú, ale len ako jednu z vecí či vzťahov, ktoré vlastnia. Je pre nás Boh vzácna perla, ktorá má pre nás najväčšiu cenu?


O hudobníkoch

Na spoluprácu na albume sú pozvaní „starí" priatelia, ale aj ľudia, s ktorými som spolupracovala po prvý krát.

Takže:

Prvá novinka je asi tá, že na CD nenájdete hlas s. Lenky Kollárovej. Keďže mala večné sľuby a začala na plný úväzok učiť, rozhodla sa venovať tomu naplno.Takže aj na koncertoch ju budete vidieť už len príležitostne.

Ďalšou novinkou je štúdio. Nahrávali sme v Trnave u Milana Tökölyho. Milan je naozaj „pán hudobník". Po vypočutí CD mi dáte určite za pravdu.

 

Na CD budete počuť okrem môjho hlasu ešte ďalšie dva. Prvý patrí s. Janke Tomaščíkovej, ktorú ste mohli počuť aj na CD Abrahám. Druhý hlas patrí s. Kristínke Laurincovej. Všetkých ostatných pozvaných hostí si môžete zistiť na zadnej strane obalu, takže nezabudnite si CD otočiť ;)

 

Obal CD a vydavateľstvo

Obal aj pre toto CD vytvoril b. Ladislav Tkáčik. Je úplne iný ako pre CD Abrahám, ale určite zaujímavý, ako všetko čo Lacko vytvorí ;)

Novinkou je aj vydavateľstvo, cez ktoré je Vzácna perla vydaná. Je to kresťanské vydavateľstvo Kumrán (www.kumran.sk). Na tomto linku si už môžete nové CD kúpiť do konca augusta v predpredaji.

Dúfam, že sa nám podarí predať viac Vzácnych perál, ako sa predalo CD „Neopustíš" ;)


Poďakovanie 

Najväčšia vďaka za zrealizovanie tohto CD po Bohu patrí určite Milanovi Tökölymu, b. Norovi Pšenčíkovi, Lukášovi Hirkovi a sestrám.

Ďakujem všetkým chalanom z Kumránu, že vstúpili s nami do tohto projektu a pomohli nám poslať túto hudbu až k vám. Hlavne Števovi Talarovičovi a Jakubovi Novákovi.

Samozrejme, že nemôžem zabudnúť na všetkých tých, ktorí nás podporili.

Veľká vďaka patrí najmä spolusestrám, mojím príbuzným a každému priateľovi, ktorý nám fandil.

 

Vznik tohto CD bolo pre nás všetkých spojené s mnohými ťažkosťami a utrpením. No všetci sme sa zhodli, že čím viac námahy a úsilia nás stálo, tým väčšie požehnanie z neho bude plynúť.

Teda verím, že aj pre vás.


Eliška
eliska_CD_potlacRGB.jpg
eliska_CD_zadnaRGB.jpg
share-the-love.png
 
 

Uvidíme sa:

Zavolajte, Eliška príde k vám do farnosti
 

Naplánuj trasu


Eliška je na Facebooku 


www.skolskesestryosf.rehola.skName
Email
Comment
Or visit this link or this one